HEMMIS & KVÄLLIS

I vår värld kan du hitta enkla pyssel, busiga målarbilder, roliga pärlmönster och en massa goda recept att baka!

MÅNADENS KAMPANJER

Gäller Monster (50 cl) 3/2 – 2/3 2025. Ord. pris 27.90:-/st exkl. pant. Ord. jfr. pris 55.8 kr/l, kampanj jfr. pris 30 kr/l. Går ej att kombinera med andra erbjudanden och/eller rabatter. Vi reserverar oss för ev. tryckfel och slutförsäljning.

Gäller Coca-Cola, Fanta och Sprite (50 cl) 3/2 – 2/3 2025. Gäller endast medlemmar. Ord. pris 25.90:-/st exkl. pant. Ord. jfr. pris 51.8 kr/l, kampanj jfr. pris 30 kr/l. Går ej att kombinera med andra erbjudanden och/eller rabatter.
Vi reserverar oss för ev. tryckfel och slutförsäljning.

Gäller Pepsi, Mountain Dew, Ramlösa, Zingo, 7up och Pommac (33 cl) 3/2 – 2/3 2025. Ord. pris 14.90:-/st exkl. pant. Ord. jfr. pris 45.15 kr/l, kampanj jfr. pris 27.27 kr/l. Går ej att kombinera med andra erbjudanden och/eller rabatter. Vi reserverar oss för ev. tryckfel och slutförsäljning.

Gäller Ben&Jerry (42.7-46.5 cl) 3/2 – 2/3 2025. Ord. pris 89:-/st. Ord. jfr. pris 191.4-208.43 kr/l, kampanj jfr. pris 185-169.89kr/l. Går ej att kombinera med andra erbjudanden och/eller rabatter. Vi reserverar oss för ev. tryckfel och slutförsäljning.

Gäller Estrella snacks och ostsnacks (85 – 275 g) 3/2 – 2/3 2025. Ord. pris 34.90:-/st. Ord. jfr. pris 126.91-410.59 kr/kg, kampanj jfr. pris 90.91-294.12 kr/kg. Går ej att kombinera med andra erbjudanden och/eller rabatter. Vi reserverar oss för ev. tryckfel och slutförsäljning.

Gäller Estrella dippmix (24 g) 3/2 2024 – 2/3–2025. Ord. pris 12kr/st. Ord. Jfr. pris 500kr/kg, Kampanj Jfr. pris 291.67kr/kg. Går ej att kombinera med andra erbjudanden och/eller rabatter. Vi reserverar oss för ev. skrivfel och slutförsäljning.

Tjäna pengar till klassen eller föreningen? Sälj godis från Hemmakväll! Kom igång snabbt och börja redan idag🤩 Klicka på bilden för att läsa mer!

HITTA BUTIK

Här hittar du din närmsta butik, dess öppettider och kontaktuppgifter!

Hitta närmsta butik!

VISSTE DU ATT DIN
KLASS ELLER FÖRENING
KAN TJÄNA PENGAR ?

Det är både enkelt och roligt att tjäna ihop pengar till klassen eller föreningen genom att sälja mumsiga produkter.

Vi vill börja sälja!

UNNA DINA KOLLEGOR
NÅGOT EXTRA !

Sätt guldkant på tillvaron, vi har gåvorna.

Ta mig dit!